Versenyek / sorozatok (247)

Alkategóriák

Tamiya Kupa 2012-2013 (1)

Tamiya

Tamiya Kupa 2012-2013 - Téli szezon

Elemek megtekintése...

Beszámolók (1)

Beszámolók versenyekről/eseményekről.

A szekcióba bárkitől várunk cikkeket. Ha szeretnél Te is beszámolót készíteni, akkor jelezd és kapsz hozzá megfelelő jogot - ez után saját magad tudod elkészíteni/szerkeszteni a cikkeidet.

 Nyilatkozat:
Az RcHUB csapata a felhasználók által készített cikkek tartalmát - mindaddig amíg az nem sérti az általános etikai szabályokat - nem vizsgálja, az abban megjelentekért felelősséget nem vállal.

Elemek megtekintése...

1:8 Nitro Buggy Pro kategória
 

1. Martin WOLLANKA  (XRAY)

2. Albert NEUWIRTH  (MUGEN SEIKI)

3. Csekő Gergely  (TEAM LOSI RACING)

 

1:8 Nitro Buggy Stock kategória


1. Martin SEETHALER  (MUGEN SEIKI)

2. Christian VAS  (MUGEN SEIKI)

3. Fagyal András  (MUGEN SEIKI)

 

 

1:10 Elektromos SCT 35+ kategória

1. Gábor László (TEAM LOSI RACING)

2. Papp István (TEAM LOSI RACING)

3. Szimicsevics László (TEAM-C)

 

1:8 Elektromos Buggy Pro kategória

 

1. Jan PERNARČIČ (XRAY)

2. Izsay Adám (TEAM DURANGO)

3. Uroš PLOJ (MUGEN)

 

1:8 Elektromos Buggy Hobby kategória

 

1. Luka KAMPUS (XRAY)

2. Rainer TOMASCHITZ (KYOSHO9E)

3. Fazekas Ákos (MUGEN SEIKI)

 

1:8 Elektromos Truggy kategória

 

1. Fekete Róbert (TEAM LOSI RACING)

2. Bicskei Miklós (MUGEN SEIKI)

3. Csepregi András (MUGEN SEIKI)

 

 

Fotók:

RoB fotói

Egy kis videó:

https://www.youtube.com/watch?v=p_qklBTRewI

Részletes időeredmények megtekinthetők az RC-TIMING oldalán, az alábbi linken:

http://www.myrcm.ch

2015. június 22., hétfő 06:30

ROS 2015 - 3. Fehring 3

Írta:
2015. június 17., szerda 17:19

ROS 2015 - 3. Fehring 2

Írta:
2015. június 14., vasárnap 10:12

ROS 2015 II. forduló (HOMOKBÖDÖGE) dobogósok

Írta:

1:10 Elektromos SCT kategória

1. Loncsár Péter (TEAM LOSI RACING)

2. Gábor László (TEAM LOSI RACING)

3. Szántó Dániel (TEAM DURANGO)

 

1:10 Elektromos SCT Senior 35+ kategória

 

1. Gábor László (TEAM LOSI RACING)

2. Szántó Dániel (TEAM LOSI RACING)

3. Loncsár Tibor (TEAM LOSI RACING)

 

1:8 Elektromos Buggy Pro kategória

 

1. Fekete Róbert (TEAM LOSI RACING)

2. Minorics Roland (TEAM DURANGO)

3. Schweizer Dániel (KYOSHO)

 

1:8 Elektromos Buggy Hobby kategória

 

1. Gyulai Bendegúz (TEAM LOSI RACING)

2. Fazekas Ákos (MUGEN SEIKI)

3. Juhász Csaba (TEAM LOSI RACING)

 

1:8 Elektromos Truggy kategória

 

1. Loncsár Péter (TEAM LOSI RACING)

2. Fekete Róbert (TEAM LOSI RACING)

3. Csepregi András (MUGEN SEIKI)

 

1:8 Nitro Buggy kategória
 

1. Csekő Gergely  (TEAM LOSI RACING)

2. Zsilinszky Márk  (TEAM LOSI RACING)

3. Kozma Péter  (MUGEN SEIKI)

 

1:8 Nitro Buggy Stock kategória


1. Szanyi Norbert  (SERPENT)

2. Fagyal András  (MUGEN SEIKI)

3. Baranyai József  (SERPENT)

 

Fotók:

RoB fotói

Részletes időeredmények megtekinthetők az RC-TIMING oldalán, az alábbi linken:

http://www.myrcm.ch

2015. június 08., hétfő 19:07

ROS 2015 - 3. Fehring

Írta:
2015. június 01., hétfő 12:42

ROS 2015 - 2. Homokbödöge Esőnap

Írta:
2015. június 01., hétfő 11:52

Időpontváltozás!

Írta:

A május utolsó hétvégi verseny eső miatt elmaradt. A korábban kiadott versenynaptár alapján, 1 héttel később kerül megrendezésre Homokbödögén, egy 2015-re teljesen átépített pályán!

2015. máj. 26., kedd 14:45

ROS 2015 - 2. Homokbödöge 50

Írta:
2015. máj. 14., csütörtök 19:13

ROS 2015 I. forduló (DEBRECEN) dobogósok

Írta:

1:10 Elektromos SCT kategória

1. Loncsár Péter (TEAM LOSI RACING)

2. Gábor László (TEAM LOSI RACING)

3. Minorics Ernő (TEAM DURANGO)

 

1:0 Elektromos SCT Senior 35+ kategória

 

1. Gábor László (TEAM LOSI RACING)

2. Árvai István (TEAM LOSI RACING)

3. Loncsár Tibor (TEAM LOSI RACING)

 

1:8 Elektromos Buggy Pro kategória

 

1. Schweizer Dániel (KYOSHO)

2. Fekete Róbert (TEAM LOSI RACING)

3. Drobek Zsolt (MUGEN SEIKI)

 

1:8 Elektromos Buggy Hobby kategória

 

1. Papp István (MUGEN SEIKI))

2. Révész Imre (TEAM DURANGO)

3. Schneider Ferenc (TEAM LOSI RACING)

 

1:8 Elektromos Truggy kategória

 

1. Loncsár Péter (TEAM LOSI RACING)

2. Rezes Bálint (TEAM LOSI RACING)

3. Fekete Róbert (TEAM LOSI RACING)

 

1:8 Nitro Buggy kategória
 

1. Gabnai Gergő  (MUGEN SEIKI)

2. Csekő Gergely  (TEAM LOSI RACING)

3. Kozma Péter  (MUGEN SEIKI)

 

1:8 Nitro Buggy Stock kategória

1. Baranyai József  (SERPENT)

2. Fagyal András  (MUGEN SEIKI)

3. Szanyi Norbert  (SERPENT)

Fotók:

RoB fotói

Részletes időeredmények megtekinthetők az RC-TIMING oldalán, az alábbi linken:

http://www.myrcm.ch

2015. máj. 13., szerda 23:23

ROS 2015 - 2 Homokbödöge

Írta: