Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó:

Téma: Aréna - edzésnap problémák

RcProf Challenge 2015/16 2015 okt. 21 14:09 #8694

• F_Gyuri
  • F_Gyuri profilkép
  • Profi fórumozó
  • Köszönetek: 99
OFF!!!

Egyetértek!

Javaslom ne itt reklamálj, ha nem tetszik valami.
Beszéld meg a szervezőkkel egy kávé mellett!

Igaz ez Norbira is. Ugyan nem kávézom, de az összes elérhetőségemet ismeri.

ON!!!
RC Off-Road Autómodellező Egyesület
Utolsó szerkesztés: 2015 okt. 21 14:14 Írta: F_Gyuri.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

RcProf Challenge 2015/16 2015 okt. 21 12:49 #8693

• RoB
  • RoB profilkép
  • Arany fokozatú fórumozó
  • Köszönetek: 428
F_Gyuri beküldte:
A McDonald's-bán, két hamburgerért pont kétszer annyít kell fizetni mint eggyért. Fúggetlenűl attól, hogy aki fogyasztja az kiskorú vagy nagykorú. Az áron az sem változtat ha csak a felét eszik meg, és a maradékkal nem tudnak mit kezdeni.

A RoS szabályzatban sem találtam semmilyen forintosítható kedvezményt, mely a junior korú versenyzőket, vagy édesapjukat, (vagy a későn érkezőket :) ) illetné meg.
Na ezt ne! Ha piszkálni akarsz akkor inkább hívj föl, vagy üljünk le egy kávéra. De itt így ne. Nincs hozzá erőm már. Kiöregedtem ebből... :)
Fekete Róbert - RoB
TLR 8IGHT T-E 2.0 | TLR 22 2.0 | TLR 8IGHT T-E 3.0

RcProf Challenge 2015/16 2015 okt. 21 11:55 #8692

• SzanyiN
  • SzanyiN profilkép
  • Köszönetek: 451
Szia Gyuri!
F_Gyuri beküldte:
A RoS szabályzatban sem találtam semmilyen forintosítható kedvezményt, mely a junior korú versenyzőket, vagy édesapjukat, (vagy a későn érkezőket :) ) illetné meg.

Ezt nem kéne.

Köszi!
Szanyi Norbert RC Ring Balaton
Team Durango DEX408 HobbyWing/Leopard 1800Kv , DESC410 HobbyWing/Leopard 4650Kv
Team Durango DESC210 HobbyWing/Hobbywing 8,5 , DEX210 HobbyWing/HPI FLUX PRO 7,5

Utolsó szerkesztés: 2015 okt. 21 11:55 Írta: SzanyiN.

RcProf Challenge 2015/16 2015 okt. 21 09:01 #8690

• RC ARENA
  • RC ARENA profilkép
  • Tapasztalt fórumozó
  • Köszönetek: 75
Rendben ROB, legyen gyerekjegy.

Köthetem 1 feltételhez?
Fedett rc modell pálya Budapesten.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RoB

RcProf Challenge 2015/16 2015 okt. 21 08:57 #8688

• F_Gyuri
  • F_Gyuri profilkép
  • Profi fórumozó
A McDonald's-bán, két hamburgerért pont kétszer annyít kell fizetni mint eggyért. Fúggetlenűl attól, hogy aki fogyasztja az kiskorú vagy nagykorú. Az áron az sem változtat ha csak a felét eszik meg, és a maradékkal nem tudnak mit kezdeni.

RcProf Challenge 2015/16 2015 okt. 21 08:43 #8687

• RoB
  • RoB profilkép
Kedves Gábor!

Igen, ha megint lenne gyerek jegy azt szívesen venném és biztos vagyok benne hogy más junior nevelő apuka is!

Előre is köszönöm, hogy átgondoljátok ezt újra az utánpótlás nevelés érdekében!
Fekete Róbert - RoB
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dtr

RcProf Challenge 2015/16 2015 okt. 21 08:05 #8686

• Marcika
  • Marcika profilkép
  • Kezdő fórumozó
  • Köszönetek: 12
Rob - te fogod az adast vagy totalisan mas palyan keringesz? Te szemetelsz itt, nem veszed eszre?! Nem azzal van a baj h velemenyt alkotsz hanem azzal hogy itt teszed az rcprof forumon, nem ez a helye! Ha rcprof-al van bajod, akkor eloszor a szervezovel egyeztess utana publikalj mint jotevo! Addig meg azon a forumon szarnyalj amiert te vagy a felelos es amiert te teszel! Ez a velemenyem mint versenyzo akinek "semmi koze" a versenysorozathoz, sem az arenahoz. Mindossze olyan kormyezetbe szeret(n)ek jarni ahol a nyilvanos karogas nem jellemzo, vagy ha van negativum az rogton megoldasi javaslattal parosul!pozitive hozzaallas megha minden nem is tokeletes!

4eve modellezek es azt teszem erte hogy eljarok versenyezni, elfogadom a szabalyokat, felteteleket!Befizetem a belepot edzesre, versenyre!Eszreveteleket szemelyesen megteszem, ha szukseges. sok mindenkitol kaptam segitseged, tamogatast (setup) es segitek akinek tudok en is, erdekes h karogas sosem volt....
Lehet tenni akarsz a "megmentesert", ezen a forumon nem ezt teszed!Mas forumot is olvasok, es sajnalatos ahogy "kezeled", csak neked lehet igazad, csak az a jo ami te irsz!vicces...azokra nem valaszolok, mert nem erint a versenysorozat! (szerencsere) Viszont igy uj embereket nem igazan lehet hivni...."gondolom a megmentes alatt ezt erted", mert szep szammal megjelenunk szerencsere...

En meg azt szeretnem hogy ez fentmaradjon, marmint ide posztolunk videokat, kepeket, rcprofos eszreveteleket ami segiti a szervezok munkajat. Ez igy mukodott, jo hangulat es beszelgetunk szemelyesen is hogy mit lehetne maskepp jovore....normalisan.

Arena meg jo hogy letezik, orulok neki hogy tudok edzesre jarni es fejlodni!

Es tema lezarasakent:
Ugye magyar vagy? Na akkor tudod hogy okt 23. munkaszuneti nap. Arena ennek ellenere nyitva lesz, mindenki szabi nelkul egy egesz napot autozhat es nem 20 percet, 3000Ftert! Persze ezt eszre sem vetted, mert a celod a hurrogas volt ahelyett hogy latnad a fat az erdoben, lehetoseget!

Es ha nem szolitasz meg, nem irok hidd el! Megegyszer, nem kotelezo semmi, ha viszont egy szolgaltatast igenybe veszunk legyen az akarmi, fizetni kell erte aki nyujtja! Moziba se kotelezo jarni, fagyi is draga... Dontes a kezunkben, mielott "vasarolunk"

Tobbiektol elnezest ha zavarnek vkit, nem szandekom!Tali pentek&szombat!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pappjancsi

RcProf Challenge 2015/16 2015 okt. 21 07:16 #8685

• RC ARENA
  • RC ARENA profilkép
  • Tapasztalt fórumozó
Szia RoB!

Most már értem a 4x5 percre vonatkozó okfejtésedet.

Mint RcArena végiggondoltam a dolgot és szeretnék neked segíteni. Mit gondolsz, ha lenne újra "gyerek jegy", jobb kedvvel járnál hozzánk modellezni? Akkor már megérné az a 20 perc?

Üdv.

Viszont mint Lehner Gábor erősen eltér a véleményem a korábban leírtaktól.
Úgy érzem mintha azt akarnád hogy a saját problémáidat az RcArena oldja meg.
- csak 4 órát tudsz maradni
- a fél óránkénti offroad edzésen te csak 5 percet mész mert nem akarod leégetni a motort
- hozod a kisfiad is a felnőttek játszóterére, a vele töltött idő miatt nem tudsz autózni

A fenti nehézségek megoldása a Te feladatod, nem az RcArenaé. Ha nem megy ne gyere!

Szevasz!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: F_Gyuri, rbalint, Husqvarna

RcProf Challenge 2015/16 2015 okt. 20 23:01 #8684

• RoB
  • RoB profilkép
Én úgy látom, hogy pont Te vagy az aki teleszemeteli a fórumot témába nem illő személyeskedéssel! Gondolkozz el ezen! Ha valami nem illik ide, majd a moderátor törli!

Osztod itt az észt úgy, hogy két gyufaszálat nem tettél még keresztbe a hazai rc modellezés érdekében ellentétben velem aki évek óta versenysorozatokat szervez és önzetlenül segít mindenkinek akinek csak tud!

Ide csak jó dolgokat lehet írni? Nem illik ide a negatívum? De sajnos igen, erre van a fórum Marcika! Ha valakinek baja van, akkor beírja és megbeszélik az érintettekkel. Jobb esetben.

Rosszabb esetben olyanok szólnak bele akinek semmi közük az egészhez (Te) és csak kötekedni akarnak azzal, aki tenni akar valamit!

Jelen esetben velem aki elejét szeretné venni az apa+fiú párosok anyagi lehúzásának az edzéseken!
Fekete Róbert - RoB
Utolsó szerkesztés: 2015 okt. 20 23:08 Írta: RoB.

RcProf Challenge 2015/16 2015 okt. 20 22:48 #8683

• Marcika
  • Marcika profilkép
  • Kezdő fórumozó
Nem vagyok sem admin, sem moderator viszont normalis embernek tartom magam, aki resztvesz a teli es nyari rcprof sorozaton es elfogadja minden feltetelet legyen az kedvezo, kedvezotlen, jatszani jovok es "megkuzdeni" a jobbakkal hogy fejlodjek!(be) Latod hogy total negativ vagy es epitkezes helyett rombolsz? Ez van megkerdojelezve reszemrol...Szerintem a negativ kommenteknek itt helye nincs, hacsak nem a sorozattal kapcsolatos. Mas bajaidat meg oszd meg szemelyesen es oldjad meg karogas nelkul...
Ezt elmondtam neked!hagyjad beken, nyugiba ezt a forumot!szarnyalj a sajatodon, "epitkezz ott"...legyel pozitiv, azzal tobb szimpatiat valtanal ki...apro oromok, tudod!

Jo tanacs: legyel pozitiv, ne gyere mert nem eri meg, szombat sem eri meg mert 4500ft/30 perc! Vegyel iphone-t, azon is lehet netezni, igy egereket sem kell tartani ;)! Peace

RcProf Challenge 2015/16 2015 okt. 20 22:03 #8682

• RoB
  • RoB profilkép
A múltkor már megkértelek, hogy ne piszkálj, erre megteszed megint! Mi vagy te itt valami önkéntes rendőr? :)
Tudtommal nem vagy se admin, se moderátor.

A edzéssel kapcsolatos eszmecsere folyt, kérdeztem valamit. Aztán válaszoltam arra, amit Gyuri kérdezett - szintén edzés témáról. Gondoltam, hogy neked nem fog tetszeni, ezért is írtam, hogy akinek nem tetszik ne olvassa el!

Jó tanács: van az egereden az a kerék, az... na azzal lehet görgetni ha én írok valamit ...és akkor nem látod. Béke.
Fekete Róbert - RoB
Utolsó szerkesztés: 2015 okt. 20 22:24 Írta: RoB.

RcProf Challenge 2015/16 2015 okt. 20 21:54 #8681

• Marcika
  • Marcika profilkép
  • Kezdő fórumozó
Rob - akkor ne gyere legyszives mert neked nem eri meg ezek szerint! Neked is jobb es nekunk is, win-win szituacio ;)! Legyszives ne tegyuk tonkre ezt a forumot, indits ujat, azt meg olvassa az aki akarja!en nem fogom, normalisan ezt szeretnem kovetni a kommentjeid nelkul. Koszi

RcProf Challenge 2015/16 2015 okt. 20 20:44 #8680

• RoB
  • RoB profilkép
Értettem a célzást -köszi Gyuri-, így leírom mit gondolok a témáról! :)

Én spec péntek nap közben dolgozom, késő délután 16:00-ra érnék az arénába. Este 8 ig tudok maradni max.

Mivel óránként 30 perc a menetidő (onroad, offroad) és 5 percnél nem igazán szeretném tovább égetni a motort, legközelebb csak 1 óra múlva tudok megint menni a pályán.

Azért 6 ezer, mert viszem a gyereket is. Amikor ő megy én nem tudok -> neki segítek lent - meg mindenki másnak aki épp megy. Na így megyek 4*5 percet hatezerér'. Meg rohangálok mindenkinek a kocsija után - amit jelzem szívesen teszek ha már úgyis ott vagyok.

Ja és ordítozok is vele, ahogy szoktam! :)

Bocsi, ha ez nem ide való téma, biztos van akinek szúrja a szemét - az kérem NE OLVASSA EL! :)
Fekete Róbert - RoB
Utolsó szerkesztés: 2015 okt. 20 20:49 Írta: RoB.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: rbalint

RcProf Challenge 2015/16 2015 okt. 20 20:36 #8679

• F_Gyuri
  • F_Gyuri profilkép
  • Profi fórumozó
Tisztelt RC ARÉNA!

Szeretnék felvilágosítást kérni.

Valóban úgy van ahogy RoB írja, 4x5 perc autózás 6 000 Ft?
RoB beküldte:
Az árak maradtak a múltkoriak? Csak mert 6e-ért nem látom értelmét 4x5 perc autózásnak....

...... vagy úgy van , ahogy eddig is értelmeztem, a teljes edzésnap 3 000 Ft/fő?

Tehát mondjuk csütörtök/péntek, akár napi 14 órán át is edzhetek azért a 3 000 pénzért.

A választ előre is köszönöm!

Üdv:

Gyuri

RcProf Challenge 2015/16 2015 okt. 20 18:01 #8677

• RC ARENA
  • RC ARENA profilkép
  • Tapasztalt fórumozó
Sziasztok,

Minden úgy van ahogyan a múlt héten.

Samu, igen hétfőn is nyitva voltunk.

ROB, igen.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RoB, F_Gyuri, Samu

RcProf Challenge 2015/16 2015 okt. 20 17:52 #8676

• RoB
  • RoB profilkép
Az árak maradtak a múltkoriak? Csak mert 6e-ért nem látom értelmét 4x5 perc autózásnak....
Fekete Róbert - RoB