Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó:

Téma: 2018 Nitro On-Road Magyar Bajnokság

2018 On-Road Magyar Bajnokság 2018 febr. 09 19:03 #10835

• tomixxx88
  • tomixxx88 profilkép
  • Kezdő fórumozó
  • Köszönetek: 10
Sziasztok!

Nekem annyira nem tetszik az ötlet az igazat megvallva.
Az edzés, teszt lehetősége elveszik, na meg így mindenképp szombat hajnalban kell indulni bárhol is lesz a verseny, ha időben oda akar érni az ember és még ki is kell pakolni. Nem mindenkinek megoldható hogy már pénteken a helyszínen legyen.
Továbbá ha már szombaton történik valami a kocsival akkor dobós egyből 2 futam. Persze jó a több autózás, de az kötetlenül így is megtehető szombaton.
Persze teljesen mindegy hogy lesz, megpróbálunk a lehető legtöbbet kihozni a dolgokból.

Szép estét Mindenkinek!

Tomi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

2018 On-Road Magyar Bajnokság 2018 febr. 09 08:28 #10830

• Tipe
  • Tipe profilkép
  • Tapasztalt fórumozó
  • I will become what I deserve
  • Köszönetek: 62
Szia KOL!

Sok mindenben egyetértek veled, szerintem is jó irány lehet a dupla futamos hétvégék bevezetése. Kérdés, hogy az idei évre ez ráhúzható-e vagy egyáltalán a többiek hogy gondolják ezt.
Varsányi Péter
Pécsi Ércbányász Modellező Klub

XRAY NT1'17 + Nova Flash
Sanwa M11X
Mugen MTX4R + HPI RS4 + Micro RS4

2018 On-Road Magyar Bajnokság 2018 febr. 07 20:41 #10825

• lkissorban
  • lkissorban profilkép
  • Tapasztalt fórumozó
  • KOL
  • Köszönetek: 94
Egy javaslat:

- Egy versenyhétvégén való részvétel költségeinek jelentős részét teszi ki az utazási és szállás költségek.
- A versenyzők jelentős része már a szombatot is egész nap a pályán tölti, sőt akadnak pénteki érkezők is.
- A pályák felkészítése is ennek megfelelően már szombatra megtörténik, és a két napra felkészítés nem kerül többe, mintha csak egy napra készítenék fel a pályát.
- A jelenleg jósolható versenyzői létszám kényelmesen lehetővé teszi, hogy egy teljes fordulót (időmérők, 1-2 elődöntő, döntők) kényelmesen megrendezzünk egy nap leforgása alatt (persze nem 11-kor kezdve az időmérőket).

Mindezek alapján szerintem megfontolandó, hogy egy hétvége során két forduló kerüljön megrendezésre. Meglehet vasárnap jobban tapad már a pálya, és jobban is szokott menni azoknak, akik szombaton (meg pénteken) szétedzették magukat, de a feltételek végül is így mindenkinek ugyan azok lennének mindkét napon.
Így annak az esélye is csökkenne, hogy lemegyünk Pécsre, azt egész vasárnap annyira esik, hogy nem lehetett fordulót rendezni. A két fordulóból nagyobb eséllyel lesz valami.

Tudom, ez több gumit jelent... de könyörgöm, inkább cuccoltok minden hétvégén valahova, hogy többet versenyezzetek? Többet autózni az több gumit jelent... meg kopik is az autó... de akkor minek is autózunk, a vitrinben sem a gumi sem az autó nem kopik!
:)

A nevezési díj sem kéne a duplája legyen, mondjuk az egy napra 5.000, két napra 7.000 szisztéma jónak tűnhet (ahogy most is fizetünk valamennyit az edzésnapért időméréssel)

Csá, KOL
Utolsó szerkesztés: 2018 febr. 07 20:49 Írta: lkissorban.

2018 On-Road Magyar Bajnokság 2018 febr. 06 21:18 #10821

• Zuzo
  • Zuzo profilkép
  • Kezdő fórumozó
  • Köszönetek: 16
Sziasztok! Jöhetnek az ötletek, javaslatok, dátumok, minden!